PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

  W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – województwo śląskie

Nr ref.: PH/Ś/2017

Kandydat, którego poszukujemy, będzie kreował i realizował politykę sprzedaży na terenie Śląska. Poszukujemy osoby ambitnej, nie bojącej się wyzwań, otwartą na kontakty z Klientami, która jest zapoznana z topografią i specyfiką rynku lodziarni, cukierni i restauracji.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa i opieka nad istniejącymi klientami firmy Primulator
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz zdobywanie nowych obszarów działania w sektorze HoReCa (lodziarnie, cukiernie, kawiarnie, restauracje)
  • budowanie pozycji firmy Primulator
  • organizacja prezentacji, szkoleń oraz targów
  • współpraca z działem serwisu oraz innymi działami firmy

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • preferowane doświadczenie w sektorze HoReCa
  • dobra znajomość realiów branży lodziarsko-cukierniczo-gastronomicznej
  • silna motywacja i zaangażowanie w realizacje określonych celów
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, sumienność, zdolności do organizacji własnej pracy, chęć własnego rozwoju
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych, dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym, ważnym atutem będzie znajomość szeroko pojętej rzemieślniczej technologii spożywczo-cukierniczej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko oraz miejsce do pracy, szkoleń i prezentacji w naszym nowym biurze w Zabrzu.
  • ciekawą i perspektywiczną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • pracę w standardzie międzynarodowym, dobrą atmosferę oraz elastyczne godziny pracy
  • profesjonalne szkolenia, możliwość rozwoju kompetencji
  • samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (po okresie próbnym)

Pisemne oferty zawierające list motywacyjny, CV wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać na adres e-mail:

Marta.kaczmarczyk@primulator.plw temacie: PH/Ś/2017

Primulator zapewnia pełną dyskrecję związaną z otrzymanymi CV.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy nadesłanych aplikacji. Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
DOTACJE NA INNOWACJE INWESTUJEMY W WASZĄ PRZYSZŁOŚĆ
KOSZYK ZAPYTAŃ
W koszyku zapytań są następujące produkty:
Wyślij zapytanie. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.
Uwaga!
Administratorem danych osobowych jest Primulator Sp. z o.o. primulator@primulator.pl Dane osobowe przetwarzane są w celu udzielenia odpowiedzi na Pana/Pani pytanie, w tym w celach marketingowych, na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust.1 lit. a) RODO). Dane będą przetwarzane przez czas potrzebny na udzielenie Panu/Pani odpowiedzi lub dłużej, jeśli taka potrzeba wynikać będzie z okoliczności Pani/Pana pytania. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych można cofnąć w każdej chwili, lecz pozostanie to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez podania adresu e-mail nie będziemy mieć możliwości udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie.
* pola obowiązkowe
Do porównywarki możesz dodać maksymalnie dwa modele tego samego produtku:
PORÓWNAJ
Do porównania dołaczyłeś następujące produkty:

BUDOWA NOWEJ SIEDZIBY

22 czerwca, 2016

Film przedstawiający proces powstawania biurowca przy ulicy Lodowej w Łodzi.

10 marca, 2016

Na początku grudnia 2015 roku Primulator Łódź wprowadził się do nowej siedziby na ulicy Lodowej 128. Zapoczątkowana w czerwcu 2014 r roku budowa biurowca klasy A+, została zakończona na początku listopada 2015 r.

Uwaga!
zamknij